Strony responsywne

Projektujemy responsywne strony internetowe, aby najlepiej zaprezentować Państwa firmę, na wszystkich dostępnych urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.

Więcej...
Strony responsywne

Sklepy internetowe

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, wykorzystujące bezpieczne systemy automatycznej płatności online. Integrujemy z porównywarkami cen!

Więcej...
Sklepy internetowe

Oferujemy również Państwu możliwość wyposażenia strony internetowej w system CMS.

System zarządzania treścią (CMS), który implementujemy na stronach internetowych, jest aplikacją, która pozwala na edycję, aktualizację oraz konfigurację witryny, poprzez łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs. Podstawowa struktura CMS-a, pozwala przechowywać oraz edytować wszystkie treści na stronie internetowej. Jest interfejsem między menedżerem strony lub edytorem, a bazą danych. Nie wymaga zatem dogłębnej znajomości technologii internetowych.

CMS, który instalujemy na Państwa stronach internetowych, jest zaawansowany i łatwy w użyciu, z możliwością łatwej edycji tekstu, wgrywanie obrazów na serwer, umieszczania banerów i różnych innych typów plików. Umożliwia również dodawanie kolejnych stron oraz  jest edytowalny z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie. Oznacza to, że strona pozostaje świeżą, ciekawa i aktualna zawsze i wszędzie.

Przykład interfejsu systemu CMS

  • System ten umożliwia zarówno edycję istniejącej treści, jak i dodawanie nowych podstron.
  • Aby sprawnie posługiwać się takim systemem, wystarczy podstawowa wiedza z zakresu obsługi popularnego edytora tekstu Microsoft WORD.
  • Aplikacja działa w podobny sposób i posiada bardzo intuicyjny interface.

 Przykład na zdjęciu obok.