Strony responsywne

Projektujemy responsywne strony internetowe, aby najlepiej zaprezentować Państwa firmę, na wszystkich dostępnych urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.

Więcej...
Strony responsywne

Sklepy internetowe

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, wykorzystujące bezpieczne systemy automatycznej płatności online. Integrujemy z porównywarkami cen!

Więcej...
Sklepy internetowe

Wyszukiwarki internetoweKoszt pozycjonowania witryny internetowej, uzależniony jest m.in. od:

  • struktury strony /czasem konieczności jej przebudowy/
  • konkurencyjności pozycjonowanych słów/fraz
  • ilości słów/fraz kluczowych
  • wieku domeny
  • oczekiwań klienta dotyczących wysokości pozycji

Dajemy naszym klientom możliwość wybory trybu rozliczeń:

Ten rodzaj płatności będzie możliwy wyłącznie w przypadku, gdy prowadzona działalność nie będzie konkurencyjna w znacznym stopniu a pozycjonowanie dotyczyło będzie do 10 kluczowych fraz. Będzie sporządzona umowa na okres min. 12 miesięcy. Płatność w tym przypadku odbywa się wyłącznie za wyrażenia odnajdywane w pierwszych 10 wynikach wyszukiwania. W związku z tym każdy następny wynik wyszukiwania jest dla państwa bezpłatny.

  • Miesięczna płatność /abonament/

Ten rodzaj opłaty za pozycjonowanie będzie dużo efektywniejszy dla Państwa, ponieważ bardzo szczegółowa analiza branży raczej pokazuje, iż pozycjonowanych słów oraz wyrażeń będzie w tym przypadku dużo więcej. Podczas pozycjonowania będziemy brali pod uwagę najważniejsze wyrażenia oraz lokalizacje Państwa firmy (np. przedsiębiorstwo sprzedające docieplenia wyłącznie w Nowym Sączu, powinno być odnalezione nie tylko w przypadku wpisania wyrażeń powiązanych z tymi produktami ale również z lokalizacją (Nowy Sącz, w Nowym Sączu), jak również wraz z konkretnymi przymiotnikami tj.: najtańsze, szybko, rewelacyjne itd.

W związku z powyższym, przykładowa płatności od frazy przy wyborze ok. 20 fraz, nie będzie dla Państwa opłacalna. Efektywność pozycjonowania będziemy sprawdzać przez analizę ruchu na stronie oraz codzienny wzrost uzyskiwanych pozycji dla pozycjonowanych słów, wyrażeń oraz frazy.