Strony responsywne

Projektujemy responsywne strony internetowe, aby najlepiej zaprezentować Państwa firmę, na wszystkich dostępnych urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.

Więcej...
Strony responsywne

Sklepy internetowe

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, wykorzystujące bezpieczne systemy automatycznej płatności online. Integrujemy z porównywarkami cen!

Więcej...
Sklepy internetowe

Strategia

Możemy pomóc firmie w dokładnym zrozumienia swoich wizji, celów oraz zadań. Będziemy rozmawiać i dyskutować z Państwem, w celu ustalenia celów i planów dotyczących firmy. Nasza praca, to nie tylko tworzenie nowych stron internetowych, ale również modyfikacja i przebudowa istniejącej strony, by zwiększyć jej użyteczność, czy nieznacznie zmienić jej strukturę.

Projekty

Przedstawiamy projekty, które odzwierciedlają zarówno tożsamość, swój cel, jak i estetyczny aspekt każdej pracy. Najpierw sięgamy po pomysł, następnie po korzystną konstrukcję, a w rezultacie wybieramy gotową, maksymalnie rozwiniętą koncepcję, gotową do zaprogramowania. Kochamy projektować piękne i unikalne strony oraz sklepy internetowe.

Programowanie

Na samym początku, opracowujemy projekty w pełni funkcjonalnych prototypów. Nasi programiści kodują poszczególne strony. Gdy funkcjonalności są już zaprogramowane, możemy dodać kontent strony. Wtedy projektowanie strony lub sklepu internetowego oraz jego rozwój, jest zakończony. Musimy go jeszcze przetestować oraz  sprawdzić, czy wszystkie funkcjonalności działają prawidłowo (etap testowania oprogramowania).

Produkt końcowy

Ostatnim krokiem w procesie tworzenia, jest przygotowanie produktu od samego początku do końca, dbając o wszystkie jego szczegóły dotyczące przygotowania, testowania, uruchamiania i wreszcie dostarczanie oprogramowania. Wystarczy po prostu dać nam jakieś wskazówki dotyczące pomysłu, ustalić zasadę działania oraz szczegóły techniczne, a Wasza profesjonalna, piękna i funkcjonalna strona internetowa, będzie niebawem gotowa do użycia

Technologie

Nasi twórczy i profesjonalni projektanci, stale sięgają po najnowocześniejsze narzędzia do pracy. Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technologii, dających nam tak na naprawdę nieograniczone możliwości projektowania graficznego, oraz implementacji złożonego i przede wszystkim bezpiecznego kodu źródłowego.

Ocena projektu oraz proces twórczy

Na początku danego projektu, możliwości są nieograniczone. Każdy projekt, w początkowej fazie jest zarówno piękny, jak i przerażający. Projektant, zaczyna swoją pracę wypełniając powierzchnie oraz  przestrzenie, tymczasowymi elementami i niepewnymi eksperymentami. Wykonując dziesiątki, setki a może nawet tysiące krótkich i szybkich decyzji, stara się kształtować przekaz, który będzie wchodził w interakcję z publicznością. Następnie w połowie procesu, należy zatrzymać się na jakiś czas i podzielić się niedokończoną jeszcze pracą z innymi projektantami lub klientami.

To zachowanie jest bardzo typowe, dla złożonego procesu twórczego. Teraz nasuwa się pytanie: Co jeszcze zrobić, w oparciu o wypowiedzi innych osób, nie biorących udziału w procesie tworzenia? Czy krytyka naprawdę ma pomóc, a może jest zbędna? Jeśli tak, to w jaki sposób korzystać z tych informacji, aby poprawić swoją twórczość? …