Strony responsywne

Projektujemy responsywne strony internetowe, aby najlepiej zaprezentować Państwa firmę, na wszystkich dostępnych urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.

Więcej...
Strony responsywne

Sklepy internetowe

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, wykorzystujące bezpieczne systemy automatycznej płatności online. Integrujemy z porównywarkami cen!

Więcej...
Sklepy internetowe

Design STUDIO działa od 2010 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Sączu, przy ul. Bronisława Czecha 18/2. Jesteśmy internetową firmą projektową, która jest zaprojektowany tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby Państwa firmy. Specjalizujemy się w właściwej i szybkiej realizacji wszelkich projektów, począwszy od małych stron internetowych do kompleksowych rozwiązań e-commerce.

Specjalizujemy się w projektowaniu stron oraz sklepów internetowych, CMS, oraz projektowania logotypów i przygotowania do druku cyfrowego oraz offsetowego.


Nasz cel – strony internetowe oraz sklepy które wykonujemy, muszą być zawsze najwyższej jakości a wyniki naszych klientów, zarówno najmniejszych firm lokalnych jak i dużych globalnych potentatów mają być zawsze maksymalnie duże. Naszym celem jest również uzyskanie znakomitych wyniki w wielu różnych dziedzinach. Przez ścisłe i merytoryczne wysłuchanie Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nasze doświadczenie, zapewniając atrakcyjne, najwyższej klasy rozwiązania, które spełniają najbardziej wygórowane wymagania.

Rozumiemy, że podstawową rolą każdego małego czy wielkiego projektu, jest pomóc generować więcej przychodów. Dlatego mamy bardzo utalentowany i zróżnicowany zespół grafików, projektantów stron internetowych i specjalistów od marketingu. Pracujemy zarówno w Nowym Sączu jak i na terenie całego kraju. Nasi specjaliści starają się swoją ciężka pracą, aby nie tylko spełnić swoje zadania, ale zaoferować naszym klientom dodatkowe funkcjonalności oraz własne pomysły, aby zapewnić Państwu zmaksymalizowanie możliwości biznesowych.

Mamy w ofercie różnorodne usługi, w całej gamie projektowania graficznego. Tworzenie stron oraz sklepów internetowych, jak również szeroko pojęty marketing internetowy. Od pięknych stron internetowych, poprzez oszałamiające logo, do indywidualnego rozwiązania CMS, dostosowane do Państwa potrzeb. Każda strona internetowa, będzie światowej klasy.
Zachęcamy, do zapoznania się z naszym portfolio. Chcemy tam pokazać, nasze indywidualne podejście oraz wspaniały stosunek jakości do ceny. Zdecydowana większość naszych klientów, współpracuje z nami długoterminowo, dlatego też stają się naszymi partnerami.