O nas

Od początku …

Design STUDIO Piotr Elster

Design STUDIO działa od 2010 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Sączu, przy ul. Bronisława Czecha 18/2.

Jesteśmy internetową firmą projektową, która jest zaprojektowany tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby Państwa firmy. Specjalizujemy się w właściwej i szybkiej realizacji wszelkich projektów, począwszy od małych stron internetowych do kompleksowych rozwiązań e-commerce.

Specjalizujemy się w projektowaniu stron oraz sklepów internetowych, CMS, oraz projektowania grafiki użytkowej i logotypów.

W kolejnych etapach …

Cel oraz misja firmy

Strony internetowe oraz sklepy które wykonujemy, muszą być zawsze najwyższej jakości a wyniki naszych klientów, zarówno najmniejszych firm lokalnych jak i dużych globalnych potentatów mają być zawsze maksymalnie duże. Naszym celem jest również uzyskanie znakomitych wyniki w wielu różnych dziedzinach.

Przez ścisłe i merytoryczne wysłuchanie Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nasze doświadczenie, zapewniając atrakcyjne, najwyższej klasy rozwiązania, które spełniają najbardziej wygórowane wymagania.

Rozumiemy, że podstawową rolą każdego małego czy wielkiego projektu, jest pomóc generować jak najwięcej przychodu. Dlatego mamy bardzo utalentowany i zróżnicowany zespół grafików, projektantów stron internetowych i specjalistów od marketingu.

Do samego końca …

Zasięg naszych działań

Pracujemy zarówno na terenie małopolski jak również na terenie całego kraju. Nasi specjaliści starają się swoją ciężka pracą, aby nie tylko spełnić swoje zadania, ale zaoferować naszym klientom dodatkowe funkcjonalności oraz własne pomysły, aby zapewnić Państwu zmaksymalizowanie możliwości biznesowych.

Mamy w ofercie różnorodne usługi, w całej gamie projektowania graficznego. Tworzenie stron oraz sklepów internetowych, jak również szeroko pojęty marketing internetowy. Od pięknych stron internetowych, poprzez oszałamiające logo, do indywidualnego rozwiązania CMS, dostosowane do Państwa potrzeb. Każda strona internetowa, będzie światowej klasy.


Zachęcamy, do zapoznania się z naszym portfolio.
Chcemy tam pokazać, nasze indywidualne podejście oraz świetny stosunek jakości do ceny.
Zdecydowana większość naszych klientów, współpracuje z nami długoterminowo, dlatego też stają się naszymi partnerami.

Gotowy na rozwój swojej firmy?

Nowoczesna strona internetowa oraz odpowiedni marketing, skutecznie rozwiną Twoją firmę.
Zaprezentuj swoją firmę w Internecie. Kompleksowe usługi w jednym miejscu.