Strony responsywne

Projektujemy responsywne strony internetowe, aby najlepiej zaprezentować Państwa firmę, na wszystkich dostępnych urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.

Więcej...
Strony responsywne

Sklepy internetowe

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, wykorzystujące bezpieczne systemy automatycznej płatności online. Integrujemy z porównywarkami cen!

Więcej...
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe Nowy Sącz

Projektujemy oraz tworzymy, profesjonalne sklepy internetowe, wyposażone w zaplecze, umożliwiające zarządzanie, wykorzystujące bezpieczne systemy automatycznej płatności online. Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych systemów zamówień oraz witryn wykorzystujących platformy e-commerce, które potrafią zdecydowanie zwiększyć sprzedaż online, dając swoim klientom możliwość profesjonalnych i bezpiecznych zakupów.

Coraz więcej firm decyduje się na sprzedaż on-line. Można swoim klientom zaoferować takie usługi na naszych stabilnych i dobrze zaprojektowanych stronach internetowych e-commerce.
Wszystkie nasze witryny internetowe e-commerce są przyjazne dla wyszukiwarek, tak aby każdy produkt na swojej stronie internetowej pojawi się maksymalnie wysoko w wynikach Google.

Ponadto:

  • Dajemy możliwość dodawania i zmieniania treści, kategorii produktów, zdjęć
  • Bazy danych klientów i śledzenia celu.
  • Podłączyć automatyczne płatności kartą kredytową ze sklepem internetowym.
  • Automatyczne fakturowanie za pośrednictwem tradycyjnej poczty internetowej.

Stworzone przez nasz zespół strony www, są bardzo intuicyjne i łatwe w użyciu. Z myślą o naszych klientach, staramy się być w kontakcie telefonicznym bądź mailowo, w celu zwiększania potencjału Państwa witryn e-commerce.